Excellence Automotive Driving Sdn Bhd

📍 Sekolah memandu di Telok Panglima Garang

Excellence Automotive Driving Sdn Bhd

7.7
Excellence Automotive Driving Sdn Bhd

Terletak di Telok Panglima Garang, Excellence Automotive Driving Sdn Bhd menawarkan perkhidmatan sekolah memandu yang komprehensif. Fokus utama mereka adalah pada penyampaian pengetahuan yang mudah difahami dan membina keyakinan para pelajar. Pelajar-pelajar memuji pendekatan jurulatih yang mesra dan berkebajikan, memberikan suasana pembelajaran yang lebih menyenangkan dan efektif.

Kemudahan yang disediakan serta kecekapan staf adalah aspek penting yang diserlahkan. Walaupun terdapat beberapa kekeliruan mengenai kelayakan bagi pelajar PKP, Excellence Automotive Driving tetap berusaha untuk memberikan pengalaman pembelajaran yang fleksibel dan berkualiti. Pendaftaran lesen L juga dijalankan dengan teliti.

Excellence Automotive Driving Sdn Bhd berada di kedudukan 2 daripada 2 dalam sekolah memandu di Telok Panglima Garang

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

Excellence Automotive Driving Sdn Bhd menerima penilaian sebanyak 4.8 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 52 ulasan di Google

Restary Nj

Sebelum datang kelas ceramah ni, nervous sangat takut penceramah garang.Tapi bila Sir Shawn yang ajarkan terus confident sebab beliau sorang yang happy go lucky, senang nak paham & suka cara dia mendidik. Saya harap lepas habis ceramah nie dapat cikgu memandu iaitu Sir Shawn, i think he the best!!!

Restary Nj ☆ 5/5
Wan norafizah Jumali

saya baru sahaja ambil kelas memandu pada bulan ini dan saya sangat suka dengan cara cikgu Arasu mengajar saya😊🥰 terbaik cikgu Arasu

Wan norafizah Jumali ☆ 5/5
Ismohan Dito

MEMANG TERBOEK GILEEEE !!!THANKS YOU SO MUCH TO MR SHAN SBB BAGI TALK YG SGT BAGUS DAN LANGSUNG X MEMBOSANKN DISEBABKN DIA SYE LEBIH BERTENAGA DAN YAKIN SYE BOLE LULUS UTK UJIAN NI THANK YOU SO MUCHHHH

Ismohan Dito ☆ 5/5
Nur Insyirah

Belajar disini bagus, faham dan cikgunya baik-baik. Cuma sistem menunggu untuk kelas makan masa dan tidak adil jika student pkp kena bayar lebih untuk kelas. Sudah tertangguh selama 3 tahun dan untuk dapat lesen L pon lama sangat prosesnya.

Nur Insyirah ☆ 3/5
Bisron Akhmal

Terbaik! service tiptop, laju gila buat kerja, less than 3 month da dapat lesen! Janji follow semua masa dorang bagi InsyaaAllah lulus dengan mudah follow je rules semua! Terbaik Excellence

Bisron Akhmal ☆ 5/5
Masazlina Mad Sehin

I like cara sir Shan bagi ceramah utk class sangat friendly

Masazlina Mad Sehin ☆ 5/5
Pau Wau

Ceramah yang singkat tetapi padat "cikgu sham" best belajar ngan die

Pau Wau ☆ 5/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai Excellence Automotive Driving Sdn Bhd

Alamat

Excellence Automotive Driving Sdn Bhd terletak di no.81 jalan besar, Jln Klang Banting, 42500 Telok Panglima Garang, Selangor, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi Excellence Automotive Driving Sdn Bhd adalah +60 19-334 6888

Waktu Operasi

Isnin: 10:00–18:30
Selasa: 10:00–18:30
Rabu: 10:00–18:30
Khamis: 10:00–18:30
Jumaat: 10:00–18:30
Sabtu: 10:00–18:30
Ahad: Ditutup

Hubungi Excellence Automotive Driving Sdn Bhd

    Alternatif serupa berhampiran Excellence Automotive Driving Sdn Bhd

    Go up