Texaan Motor Sdn Bhd
Texaan Motor Sdn Bhd, bertempat di Ipoh, merupakan destinasi utama bagi penggemar motosikal. Kedai ini terkenal dengan kelajuan proses permohonan pinjaman yang pantas dan efisien, membolehkan pelanggan mendapatkan motosikal impian mereka dalam masa yang singkat. Proses pertukaran motosikal (trade-in) juga dilihat menarik oleh sesetengah pelanggan. Pengurusan yang cekap membantu memperkemaskan aliran kerja, meskipun mungkin terdapat ruang untuk penambahbaikan dalam kehangatan interaksi.
Texaan Motor menawarkan pelbagai jenis motosikal, termasuk model popular seperti Yamaha FZ. Walaupun terdapat pengalaman yang berbeza-beza, kedai ini dilihat sebagai pilihan yang mudah untuk pembelian motosikal. Kepantasan penghantaran motosikal yang disetujui pinjamannya juga merupakan aspek positif yang sering disebut, namun layanan pelanggan tetap menjadi faktor penting dalam pengalaman keseluruhan.
Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh Texaan Motor Sdn Bhd
- Kad debit
- Pembayaran mudah alih NFC
Texaan Motor Sdn Bhd berada di kedudukan 43 daripada 66 dalam kedai motosikal di Ipoh
Ulasan Pelanggan
Texaan Motor Sdn Bhd menerima penilaian sebanyak 4.1 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 47 ulasan di Google
Kedai terbaik .. senang berurusan .. Dalam masa beberapa jam je da dapat keputusan loan .. bayar deposit , esok ambik motor
tauke kedai sombong.. harap pangkah la kedai ni jangan pergi.
Mengambil motor trade in dengan harga yang tinggi
Ambik fz kt sini
Terbaik
Good service.And hopefully can buy 1 unit motocyle from here.
Best service at affordable price. Will strongly recommend to others.
Maklumat mengenai Texaan Motor Sdn Bhd
Alamat
Texaan Motor Sdn Bhd terletak di 14, Jalan Ria 1, Kampung Peti Baru, 31550 Ipoh, Perak, Malaysia
Telefon
Nombor telefon bagi Texaan Motor Sdn Bhd adalah +60 5-288 1172
Waktu Operasi
Isnin: 09:30–18:30
Selasa: 09:30–18:30
Rabu: 09:30–18:30
Khamis: 09:30–18:30
Jumaat: 09:30–18:30
Sabtu: 09:00–17:00
Ahad: Ditutup