Kuroneko Garage

📍 Bengkel kereta di Sepang

Kuroneko Garage

4.8

Kuroneko Garage, terletak di Sepang, menawarkan perkhidmatan pembaikan dan penyelenggaraan kereta yang komprehensif. Bengkel ini terkenal dengan pendekatan profesionalnya dalam menangani pelbagai keperluan kenderaan. Keazihan utama bengkel ini terletak pada kepakaran jurutekniknya yang memastikan setiap kerja dilakukan dengan teliti. Pengurusan waktu yang efisien juga merupakan kelebihan yang dihargai.

Selain itu, Kuroneko Garage memberikan penekanan tinggi pada kebersihan dan kepakaran dalam menangani isu-isu automobil. Layanan yang mesra dan perhatian terhadap butiran menjadikan bengkel ini pilihan tepat untuk memastikan kenderaan anda sentiasa berada dalam kondisi optimum. Ini mencerminkan komitmen mereka untuk memberikan pengalaman yang positif dan berpuas hati.

Kuroneko Garage berada di kedudukan 50 daripada 58 dalam bengkel kereta di Sepang

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

Kuroneko Garage menerima penilaian sebanyak 5 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 3 ulasan di Google

Fathullah Nazrey

Sebelum datang, rojer² dulu. Risau boss² tengah busy atau ada hal kat luar. Apa² pun, service kat sini sangat² bagus.

Fathullah Nazrey ☆ 5/5
HELNA NATASYA

Service tiptop.

HELNA NATASYA ☆ 5/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai Kuroneko Garage

Alamat

Kuroneko Garage terletak di 73, Jalan Gemilang 1, Kota Warisan, 43100 Sepang, Selangor, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi Kuroneko Garage adalah +60 17-705 6016

Waktu Operasi

Isnin: 09:00–18:01
Selasa: 09:00–18:01
Rabu: 09:00–18:01
Khamis: 09:00–18:01
Jumaat: 09:00–18:01
Sabtu: 09:00–18:01
Ahad: 09:01–15:01

Hubungi Kuroneko Garage

    Alternatif serupa berhampiran Kuroneko Garage

    Go up