Kejuruteraan SinKeeHoon

📍 Bengkel kereta di Parit Buntar

3.1

Kejuruteraan SinKeeHoon, terletak di Parit Buntar, menawarkankhidmat pembaikan kereta dengan reputasi yang pelbagai. Fokus utama bengkel ini adalah pada penyelesaian masalah teknikal kenderaan, dengan penekanan kepadakehalusan diagnostik. Perkhidmatan yang disediakan meliputi pelbagai aspek kejuruteraan automotif, membuktikan dedikasi kepada ketepatan dan kebolehan dalam menyelesaikan masalah yang kompleks.

Walaupun terdapat kesilapan, ia terbuktikomitmen terhadap peningkatan berterusan. Terdapat pula keperluan untukpeningkatan dalam interaksi pelanggan. Ini mencadangkan terdapat potensi untuk membina kepercayaan dan kepuasan melalui layanan yang lebih mesra dan profesional. Kejuruteraan SinKeeHoon terus berusaha untuk meningkatkan pengalaman keseluruhan bagi pelanggan.

Kejuruteraan SinKeeHoon berada di kedudukan 36 daripada 36 dalam bengkel kereta di Parit Buntar

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

Kejuruteraan SinKeeHoon menerima penilaian sebanyak 4 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 4 ulasan di Google

Md Rubel

Perkhidmatan kedai ini sangat baik.

Md Rubel ☆ 5/5
707 Not fault code

老板态度有问题 乱对顾客发脾气乱骂顾客

707 Not fault code ☆ 1/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai Kejuruteraan SinKeeHoon

Alamat

Kejuruteraan SinKeeHoon terletak di Lot 109, Kejuruteraan SinKeeHoon, 110, Jalan Besar, Simpang Lima, 34200 Parit Buntar, Perak, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi Kejuruteraan SinKeeHoon adalah +60 13-533 9068

Waktu Operasi

Isnin: 09:00–18:00
Selasa: 09:00–18:00
Rabu: 09:00–18:00
Khamis: 09:00–18:00
Jumaat: 09:00–18:00
Sabtu: 09:00–18:00
Ahad: Ditutup

Hubungi Kejuruteraan SinKeeHoon

    Alternatif serupa berhampiran Kejuruteraan SinKeeHoon

    Go up