Along Garage Workshop
📍 Bengkel kereta di Kuala Kangsar
Along Garage Workshop terletak di Kuala Kangsar, menawarkan perkhidmatan pembaikan dan penyelenggaraan kereta yang menyeluruh. Bengkel ini bertujuan untuk menyediakan penyelenggaraan berkualiti bagi memastikan kenderaan pelanggan kekal dalam keadaan baik. Walau bagaimanapun, beberapa kekecewaan telah muncul mengenai ketepatan kerja dan penyelesaian isu yang berulang, memerlukan perhatian khusus terhadap standard pengendalian dan pemantauan kerja.
Sesetengah pelanggan menghargai harga yang berpatutan dan kelajuan perkhidmatan, manakala yang lain menggemaskankan kurangnya kejelasan dalam komunikasi dan potensi risiko kerosakan tambahan. Untuk memastikan ketenangan minda, pengguna disarankan untuk mempertimbangkan pengalaman yang pelbagai dan mengambil langkah-langkah berjaga semasa menyerahkan kenderaan untuk diservis.
Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh Along Garage Workshop
- Mekanik
- Tandas
Along Garage Workshop berada di kedudukan 68 daripada 86 dalam bengkel kereta di Kuala Kangsar
Ulasan Pelanggan
Along Garage Workshop menerima penilaian sebanyak 4.4 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 14 ulasan di Google
Service teruk, sangat lalai dalam mengendalikan masalah. Setiap minggu kena pegi bengkel sebab asyik ada kerosakan baru. Buat kerja sangatla tak kemas, segala screw tercabut, dengan spana dalam hood kereta dibiarkan. Ada bahagian2 dalam kereta yang sepatutnya ada, tiba2 hilang pulak. Kereta semakin rosak tapi dah bayar beribu. Cust pulak kena bayar, item yang dirosakkan. Pekerja2 di situ sangat lah tidak berbudi bahasa dan angkuh.Tak nak mengaku salah dan tidak jujur. Sangat mengecewakan.
Alhamdulillah..layanan servis kereta setakat ni terbaik..kekalkan
Harga berpatutan..terbaik..support org kita
Pekerja terbaik.Kerja laju.Servis tiptop.
Kedai yg Tak mantap barang rosak jual Kat org
The owner is very professional and experienced. The Workers are friendly any modification and repair is very recommended.
Semua terbaik. Support Muslim workshop.
Maklumat mengenai Along Garage Workshop
Alamat
Along Garage Workshop terletak di 143, Persiaran Prima 2, 33010 Kuala Kangsar, Perak, Malaysia
Telefon
Nombor telefon bagi Along Garage Workshop adalah +60 13-858 5334
Waktu Operasi
Isnin: 09:00–21:00
Selasa: 09:00–21:00
Rabu: 09:00–21:00
Khamis: 09:00–21:00
Jumaat: 09:00–21:00
Sabtu: 09:00–21:00
Ahad: 09:00–21:00