IKHWAN AUTO GARAGE PAKAR GEARBOX AUTOMATIC

📍 Bengkel kereta di Jeram

6.3

IKHWAN AUTO GARAGE PAKAR GEARBOX AUTOMATIC terletak di Jeram, menawarkan perkhidmatan khusus untuk masalah berkaitan gearbox automatik. Bengkel ini dikenali atas kecekapan dalam mengenal pasti isu kenderaan, dengan pendekatan kerja yang teliti dan cepat. Sokongan yang diberikan, terutama dalam situasi kecemasan di jalan, juga merupakan aspek penting yang diserlahkan.

Walaupun terdapat pengalaman yang pelbagai, Ikhwan Auto Garage menunjukkan komitmen untuk memberikan layanan terbaik. Harga yang berdaya saing, dikombinasikan dengan kepakaran dalam bidang tertentu, menjadikan bengkel ini sebagai pilihan menarik bagi pemilik kenderaan yang mencari solusi yang berkualiti.

Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh IKHWAN AUTO GARAGE PAKAR GEARBOX AUTOMATIC

Pilihan perkhidmatan
  • Perkhidmatan di tapak
Tawaran
  • Perkhidmatan tukar minyak
Kemudahan
  • Mekanik
  • Tandas
Perancangan
  • Janji temu diperlukan
Pembayaran
  • Kad debit
  • Kad kredit
  • Pembayaran mudah alih NFC
Tempat letak kereta
  • Ruang letak kereta di premis

IKHWAN AUTO GARAGE PAKAR GEARBOX AUTOMATIC berada di kedudukan 9 daripada 10 dalam bengkel kereta di Jeram

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

IKHWAN AUTO GARAGE PAKAR GEARBOX AUTOMATIC menerima penilaian sebanyak 4.5 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 10 ulasan di Google

Saidi Hamdah

Alhamdulillah, selesai dah servis flush radiator dan minyak brek. Pomen Abang Din sangat mahir dalam mengenal pasti masalah kereta. Kerja servis dilakukan dengan cepat dan teliti. Harga upah juga rendah berbanding kedai lain. Alhamdulillah, ditemukan saya hari ini dengan orang baik2. Semoga perniagaan Ikhwan Auto barokah dan bertambah rezeki Insyaa Allah. Aamin

Saidi Hamdah ☆ 5/5
ra ra

hantar sebab leaking sikit , lama kereta duduk dkt workshop dkt beberapa minggu , bile dapat kereta balik leaking banyak sangat very disappointed , if taktau nk buat bagilatauu org tak marah pun , dah lah nak rayaa kereta terpaksa masuk bengkel balik

ra ra ☆ 1/5
Mahmud Baharin

insan terpilih yg Tak ragu2 menghulurkan bantuan pabila kereta breakdown di highway

Mahmud Baharin ☆ 5/5
fika roslee

Servis tiptop layanan terbaik mantap bro👍🏻👍🏻👍🏻

fika roslee ☆ 5/5
hairol amri

Wsp ada x

hairol amri ☆ 4/5
Zil Ck

Good

Zil Ck ☆ 5/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai IKHWAN AUTO GARAGE PAKAR GEARBOX AUTOMATIC

Alamat

IKHWAN AUTO GARAGE PAKAR GEARBOX AUTOMATIC terletak di Lot19 lot 22 jalan rizab masjid Bukit cerakah bukit kucing ijok Bukit hijau, Ijok, 45000, Selangor, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi IKHWAN AUTO GARAGE PAKAR GEARBOX AUTOMATIC adalah +60 17-670 6252

Hubungi IKHWAN AUTO GARAGE PAKAR GEARBOX AUTOMATIC

    Alternatif serupa berhampiran IKHWAN AUTO GARAGE PAKAR GEARBOX AUTOMATIC

    Go up