Sin Jian Kim Auto Body Parts Trading

📍 Bengkel kereta di Butterworth

6.0

Sin Jian Kim Auto Body Parts Trading terletak di Butterworth, menawarkan pelbagai bahagian kereta yang lengkap untuk keperluan pembaikan dan pengubahsuaian kenderaan anda. Kedai ini terkenal dengan harga yang berdaya saing dan pemilihan stok yang luas, menjadikannya pilihan utama bagi pemilik kereta di sekitar Butterworth. Kakitangan yang mesra sedia membantu menyediakan khidmat nasihat dan panduan terbaik.

Lokasi ini menjadi tumpuan kerana keupayaan mereka menawarkan pelbagai pilihan komponen automotif. Reputasi mereka dibina ke atas dasar layanan yang jujur dan mudah didekati, menjadikan proses mendapatkan ganti komponen lebih mudah dan menyenangkan untuk pelanggan. Sesuatu yang sentiasa dihargai ialah kepakaran mereka dalam membekalkan komponen yang diperlukan.

Ciri-ciri dan perkhidmatan yang ditawarkan oleh Sin Jian Kim Auto Body Parts Trading

Pilihan perkhidmatan
  • Perkhidmatan di tapak
Pembayaran
  • Kad debit
  • Pembayaran mudah alih NFC

Sin Jian Kim Auto Body Parts Trading berada di kedudukan 43 daripada 87 dalam bengkel kereta di Butterworth

Ulasan Pelanggan

★★★★★
★★★★★

Sin Jian Kim Auto Body Parts Trading menerima penilaian sebanyak 4.4 daripada 5 berdasarkan lebih daripada 32 ulasan di Google

Azullah omar

Terbaik layanan pembelian berpatutan

Azullah omar ☆ 5/5
Ooi Kwai Seng

Good service and value will come back again 👍

Ooi Kwai Seng ☆ 5/5
Siewkim Goh

Nice shop and staff is friendly and ebeything they have recommend 👍🏽

Siewkim Goh ☆ 5/5
Rent N Go Car Rental

Price reasonable and friendly service

Rent N Go Car Rental ☆ 5/5
Ooi Jasmin

Barang apa pun ada harga cantik boss handsome

Ooi Jasmin ☆ 5/5
Tan Khoe Yew

good service n reasonable price. been buying from this shop many times.

Tan Khoe Yew ☆ 5/5
EL

Very helpful and knowledgeable staff. Value for money. Definitely my first choice!

EL ☆ 5/5
Lihat semua ulasan

Maklumat mengenai Sin Jian Kim Auto Body Parts Trading

Alamat

Sin Jian Kim Auto Body Parts Trading terletak di 4350, Jalan Heng Choon Thian, Taman Bagan Baru, 12000 Butterworth, Pulau Pinang, Malaysia

Telefon

Nombor telefon bagi Sin Jian Kim Auto Body Parts Trading adalah +60 4-333 0772

Waktu Operasi

Isnin: 09:00–18:00
Selasa: 09:00–18:00
Rabu: 09:00–18:00
Khamis: 09:00–18:00
Jumaat: 09:00–18:00
Sabtu: 09:00–18:00
Ahad: Ditutup

Hubungi Sin Jian Kim Auto Body Parts Trading

    Alternatif serupa berhampiran Sin Jian Kim Auto Body Parts Trading

    Go up